FİLO KİRALAMANIN FİNANSAL AVANTAJLARI NELERDİR?

Acar Filo Gruop A.Ş. tarafından kesilen aylık kira bedelleri faturaları ile şirketinize vergi avantajı sağlayabilirsiniz. Örneğin, kanunen gider olarak kabul edilmeyen MTV, araç kiralama sayesinde gider olarak gösterebilirsiniz. Firmanız için gerekli olan araç filosunu satın almak yerine Acar Filo’dan kiralayarak firmanızın giderlerini net olarak öğrenebilir, işinizi şansa bırakmamış, süpriz giderlerden kurtulmuş olursunuz. Araç filonuzu kiralayarak sigorta, bakım, vergi gibi ekstra giderleri de önlemiş olursunuz.

FİLO KİRALAMANIN HİZMET AVANTAJLARI NELERDİR?

Acar Filo’dan firmanız adına araç kiralayarak, araçların bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemleri ekstra zaman ve bütçe gereklitiren işlemlerden kurtulabilirsiniz. Acar Filo araçlarınızın bakımıyla ilgili, yağ değişimleri, motor arızaları, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü hizmeti, sizin adınıza yaptığı için bakım ve onarım işlemleriyle ve bunların masraflarıyla uğraşmanıza gerek kalmamaktadır.

FİLO KİRALAMANIN OPERASYONEL AVANTAJLARI NELERDİR?

Acar Filo’dan kiraladığınız hiçbir araç için temlik veya rehin işlemi ile karşı karşıya kalmayacağınız gibi park ve trafik cezalarınızla ilgili süreçler Acar Filo profesyonel ekip çalışanları tarafından titizlikle takip edilmektedir. Bu sayede siz sadece işinize odaklanıp başarılı ve mutlu yarınları inşaa edebilirsiniz. Aracınızın herhangi birşekilde arızalanması ve serviste kalması döneminde hiçbir şekilde iş kaybı yaşamazsınız. Acar Filo’dan size tahsis edilen yeni aracınız ile işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 7 gün / 24 saat asistans servisi ile ihtiyacınız olduğu her an profesyonel Acar Filo personelinden destek alarak hızlı bir şekilde çözüme ulaşırsınız.

Filo Talep Formu

Yıldızlı alanlar * doldurulması zorunlu alanlardır.